Dzisiaj jest: Piątek 22 Października 2021 roku, Imieniny obchodzą: Abercjusz, Filip, Halka, Kordula, Kordelia, Przybysława, Sewer
Do końca roku zostało: 71 dni!

INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU "RODZINA 500 PLUS"

W celu sprawnego przyjmowania i rozpatrywania wniosków na „500+” Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bargłowie Kościelnym zaprasza interesantów w poniższych terminach:

- 16-31 sierpnia – rodziny składające wniosek na „500 +” bez dochodu ( na 2 i kolejne dziecko)

- 1-15 września – rodziny, które składają wnioski na “500+” , stypendium szkole oraz fundusz alimentacyjny

- od 17 września – wszyscy pozostali wnioskodawcy

Wyżej wymieniony podział wynika z faktu sprawnego składania wniosków na świadczenia rodzinne, stypendium szkolne oraz fundusz alimentacyjny. Wszystkie wnioski zostaną rozpatrzone w ustawowym terminie, co zapewni ciągłą wypłatę świadczeń.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU "RODZINA 500 PLUS"

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bargłowie Kościelnym informuje, że od 1 kwietnia 2016 r. będzie przyjmował wnioski do świadczenia wychowawczego.

  1. Rodziny pobierające świadczenia rodzinne składają tylko wniosek beż żadnej dodatkowej dokumentacji (chyba, że sytuacja finansowe uległa zmianie, tj. członek rodziny podjął lub utracił zatrudnienie).
  2. Rodziny składające wniosek na drugie i kolejne dziecko przedstawiają tylko wniosek bez żadnej dodatkowej dokumentacji.
  3. Rodziny, które nie pobierają świadczeń rodzinnych a składają wniosek na pierwsze dziecko będą informowane indywidualnie jakie dokumenty przedstawić wraz z wnioskiem.
Informuję, że w siedzibie GOPS 4 pracowników będzie przyjmowało wnioski, ponadto o ile będzie potrzeba zostanie wydłużony czas pracy Ośrodka. Rodziny składające wniosek w okresie IV-VI przyznane świadczenie będą miały wypłacone na wskazane konto bankowe z wyrównaniem od 1 kwietnia. Wszelkich informacji udziela Pan Grzegorz Galicki i Adam Turowski pod nr 87-642-40-92.


Strona internetowa powstała w ramach projektu Kobieta na plus
współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2008 - 2015 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bargłowie Kościelnym. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.